De Oefencampagne 2019/2020

Overzicht van de oefenwedstrijden die tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen worden gespeeld.

DatumThuisUitTijd
16-08-2019ValthermondTitan18:30 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2019Nieuw BuinenGermanicus19:30 uur (Hoogeveen, Offerein Bokaal)
17-08-2019MusselBorger14:00 uur
17-08-2019SETAJVV19:30 uur
18-08-2019SVBOValthermond10:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
18-08-2019TitanDalen10:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
18-08-2019ValthermondDalen12:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
18-08-2019TitanSVBO12:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
18-08-2019BuinenWedde14:00 uur
18-08-2019AlteveerBNC14:00 uur
20-08-2019Onstwedder BoysWedde19:30 uur
20-08-2019BargeresValthermondN.N.B.
21-08-2019GKCSPW19:30 uur (Drouwenerzandtoernooi)
21-08-2019GieterveenGieten 219:30 uur (Drouwenerzandtoernooi)
22-08-2019VVSMussel19:00 uur
22-08-2019KSCBuinen19:15 uur
22-08-2019BargeresHOC19:30 uur
22-08-2019Onstwedder BoysWesterwolde19:30 uur
23-08-2019GieterveenGKC19:30 uur (Drouwenerzandtoernooi)
23-08-2019Gieten 2SPW19:30 uur (Drouwenerzandtoernooi)
24-08-2019DamacotaMussel14:00 uur
24-08-2019Onstwedder BoysAlteveer14:00 uur
24-08-2019SJSBorger14:30 uur
24-08-2019SETAMusselkanaal 319:00 uur
25-08-2019WesterwoldeBuinen14:00 uur
25-08-2019SPWBNC14:00 uur
25-08-2019GasselternijveenBellingwolde14:00 uur
25-08-2019ValthermondHOC14:00 uur
25-08-2019LewenborgStadskanaal14:00 uur
25-08-2019JVVDe Treffer '1614:00 uur
25-08-2019TwedoEEC14:00 uur
27-08-2019NoordsterMusselkanaal19:00 uur
27-08-2019BareveldMeeden19:30 uur
28-08-2019Valthermond 2NWVV 1N.N.B.
29-08-2019BuinenEHS '8519:15 uur
29-08-2019SPWWesterwolde19:30 uur
29-08-2019FC Ter Apel '96Drenthina19:30 uur
29-08-2019AlteveerPJC20:00 uur
29-08-2019SJSWVV (Zat.)20:00 uur
03-09-2019DZOHFC Ter Apel '9619:30 uur
04-09-2019DamacotaPekelder Boys19:15 uur
04-09-2019GasselternijveenNWVV19:30 uur
05-09-2019SellingenSJS19:30 uur
10-09-2019VKWMusselkanaal19:30 uur
10-09-2019LTCNieuw Buinen20:00 uur
10-09-2019Wagenborger BoysMussel20:00 uur
11-09-2019Fit BoysGieten20:00 uur
12-09-2019WeerdingeSJS19:00 uur
12-09-2019BuinenPekelder Boys19:30 uur
14-09-2019FC Ter Apel '96Gasselternijveen20:00 uur
17-09-2019GKCBareveldN.N.B.

Tags:

  • Show Comments (0)

Geef een reactie

You May Also Like

Stand zondag 5e klasse C

Overzicht van de stand van de zondag 5e klasse C na speelronde 2.

Voorbeschouwing speelronde 15 zondagclubs

Voorbeschouwing op de wedstrijden die zondag gespeeld worden.

SJS doet uitstekende zaken met zege tegen Tiendeveen

SJS blijft maar winnen en heeft de tweede periode voor het grijpen.