De Oefencampagne 2020/2021

Overzicht van de oefenwedstrijden die tijdens de voorbereiding in de zomermaanden worden gespeeld.

DatumThuisUitTijd
08-08-2020ZECWildervank14:30 uur
08-08-2020VeelerveenSellingen19:30 uur
09-08-2020WesterwoldeSPW14:00 uur
11-08-2020NoordsterASVB19:30 uur
11-08-2020MusselJVV20:00 uur
13-08-2020VVS OostwoldBareveld19:00 uur
13-08-2020VeelerveenBATO19:30 uur
13-08-2020Onstwedder BoysFC Ter Apel '9619:30 uur (Roelf Hilgenga Nederlagen Toernooi)
14-08-2020ValthermondGieten18:30 uur (Orgon Toernooi SVBO)
14-08-2020WeerdingeTitan19:45 uur (Orgon Toernooi SVBO)
15-08-2020DamacotaMussel14:00 uur
15-08-2020SJSFit Boys14:30 uur
15-08-2020HS '88Gasselternijveen14:30 uur
15-08-2020SETAValthermond 214:30 uur
15-08-2020OmlandiaWildervank14:30 uur
16-08-2020ValthermondSVBO10:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2020GietenDZOH10:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2020DVC '59Weerdinge11:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2020ValthermondDalen12:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2020GietenSVBO12:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2020WeerdingeKSC13:00 uur (Orgon Toernooi SVBO)
16-08-2020StadskanaalRaptim14:00 uur
16-08-2020ASVBSellingen14:00 uur
16-08-2020VeelerveenGieterveen14:00 uur
16-08-2020FC Ter Apel '96Roswinkel14:00 uur
16-08-2020BareveldJVV14:00 uur
16-08-2020WesterwoldeSPW14:00 uur
16-08-2020AlteveerPekelder Boys14:00 uur
18-08-2020AlteveerBareveld19:30 uur
18-08-2020ValthermondDZOH19:30 uur
18-08-2020FC Ter Apel '96Angelslo20:00 uur
20-08-2020Onstwedder BoysSellingen19:00 uur (Roelf Hilgenga Nederlagen Toernooi)
20-08-2020RoswinkelCEC19:15 uur
20-08-2020BareveldVeendam 1894 zat.19:30 uur
20-08-2020BuinenValthermond 219:30 uur
20-08-2020WKE '16Weerdinge19:30 uur
20-08-2020GieterveenMuntendam20:00 uur
20-08-2020TitanHOC20:00 uur
21-08-2020GasselternijveenSJS19:00 uur
22-08-2020Onstwedder BoysWedde14:00 uur (Roelf Hilgenga Nederlagen Toernooi)
22-08-2020DamacotaVV Groningen 214:00 uur
22-08-2020FC AssenMussel14:30 uur
22-08-2020De HeraclidenWildervank14:30 uur
22-08-2020StadskanaalBe Quick 1887 zat.17:00 uur
22-08-2020Nieuw BuinenKwiek19:00 uur
22-08-2020MusselkanaalBorger19:30 uur
23-08-2020ASVBMuntendam14:00 uur
23-08-2020SPWGieterveen14:00 uur
23-08-2020ValthermondWeerdinge14:00 uur
23-08-2020VeelerveenPekelder Boys14:00 uur
23-08-2020EricaTitan14:00 uur
23-08-2020TLCEext14:00 uur
23-08-2020AlteveerBNC14:00 uur
23-08-2020RoswinkelDVC '5914:00 uur
23-08-2020VAKOWesterwolde14:00 uur
23-08-2020Oldambster BoysJVV14:00 uur
25-08-2020Nieuw BuinenSPW19:00 uur
25-08-2020SJSStadskanaal19:00 uur
25-08-2020FC Ter Apel '96Valthermond20:00 uur
25-08-2020ASVB 2Veelerveen20:00 uur
26-08-2020Valthermond 2NWVV19:30 uur
27-08-2020Nieuw BuinenMusselkanaal19:00 uur
27-08-2020AlteveerDamacota19:30 uur
27-08-2020KlazienaveenHOC19:45 uur
29-08-2020UsquertJVV19:30 uur
30-8-2020MeedenBareveld14:00 uur
01-09-2020ValthermondDrenthina19:30 uur
01-09-2020WeerdingeBargeres19:30 uur
01-09-2020GasselternijveenMuntendam20:00 uur
02-09-2020StadskanaalVV Emmen20:15 uur
03-09-2020RoswinkelEHS '8519:15 uur
03-09-2020DrieborgDamacota19:30 uur
03-09-2020SVBCMussel19:30 uur
03-09-2020BuinenWesterwolde19:30 uur
03-09-2020FroomboschAlteveer19:30 uur
03-09-2020BellingwoldeBareveld20:00 uur
08-09-2020THOSGieterveen20:00 uur
09-09-2020BuinenGasselternijveen19:00 uur
09-09-2020BorgerFit Boys20:00 uur
09-09-2020StadskanaalMusselkanaal20:15 uur
10-09-2020Valthermond 2Roswinkel19:30 uur
10-09-2020BellingwoldeSellingen20:00 uur
15-09-2020MusselGieterveen20:00 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Geef een reactie

You May Also Like

Stand 5e klasse-12

Overzicht van de stand van de zaterdag 5e klasse-12 in het vrouwenvoetbal.

Afgelastingen

Overzicht van de afgelastingen van vandaag.