Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto 2019/2020 na speelronde 18

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto 2019/2020 na speelronde 18

1 Jaron Eelsing Stadskanaal 71 4
2 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 64 4
3 Harald Kroes Sellingen 64 4
4 Bert Meijer Stadskanaal 62 4
5 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 62 4
6 Harry Busker Sellingen 59 3
7 Martin Reinders Borger 59 5
8 Roelof Heuten Gasselternijveen 58 6
9 Albert Hofstra Stadskanaal 58 6
10 Bert Molema Stadskanaal 58 3
11 Gerwin Bontjer Sellingen 57 4
12 Dolf Kruize Hellevoetsluis 56 5
13 Arjan Tewis Exloo 56 5
14 Patrick Katuin Oude Pekela 55 3
15 Arjan van der Laan Valthermond 55 5
16 Gerben Beek Odoorn 54 4
17 Daniel Lubben Musselkanaal 54 4
18 Jos Roossien Stadskanaal 54 3
19 Arno Sieders Stadskanaal 54 4
20 Ineke Swarts Stadskanaal 54 4
21 Stefan van der Veen Wildervank 54 3
22 Geert Boekholt Buinerveen 53 2
23 Jan de Vries Musselkanaal 53 0
24 Jasper Lubbers Borger 53 2
25 Marc van der Aa Stadskanaal 53 5
26 Robbert Zuur Stadskanaal 53 4
27 Peter Geleynse Emmen 52 5
28 Erik Joling Borger 52 2
29 Lars Hemmes Mussel 51 4
30 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 51 4
31 Max Smolinski Ter Apel 51 0
32 Thorben Hulsman Bourtange 50 3
33 Jan Kruize Nieuw-Buinen 50 4
34 Nick Wagenaar Onstwedde 50 5
35 Adrie Lamein Wildervank 49 3
36 Bert ten Hoff Musselkanaal 49 4
37 Wim van Klinken Ter Apel 49 5
38 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 48 3
39 Nick Super Musselkanaal 48 4
40 Harm Jan Wilzing Onstwedde 48 0
41 Edwin Haandrikman Schoonoord 47 4
42 Ali Kloppenburg Nieuw-Weerdinge 47 0
43 Harm Jan Pleiter Westerwolde 47 2
44 Luuk Schenkel Veendam 47 3
45 Bram Vazel Veendam 47 2
46 Martijn Korthuis Emmen 46 0
47 Johnny Roelfsema Oude Pekela 46 0
48 Daniel Thole Valthermond 46 0
49 Sander Zikken Exloo 46 4
50 Harm Deuring Buinen 45 4
51 Thijs Over Ter Apel 45 0
52 Ricardo van der Werf Assen 45 2
53 Edwin Drenth Valthermond 43 0
54 Mark Meinema Borger 43 4
55 Frank Boels Stadskanaal 42 0
56 Nick Strating Klazienaveen 41 3
57 Nando van Rietschoten Nieuwe Pekela 41 0
68 Marco Boskers Groningen 40 0
59 Youri van Hoorn Vlagtwedde 39 3
60 Tim Funke Zwartemeer 38 0
61 Johan Schoenmaker Ter Apel 38 0
62 Oguzhan Altun Winschoten 37 0
63 Erik Meezen Ter Apel 37 0
64 Eddy Boskers Alteveer 36 0
65 Henk Niehoff Musselkanaal 36 0
66 Hans Mulder Gieterveen 35 0
67 Kevin Christians Alteveer 34 0
68 Jarno Kip Gasselternijveenschemond 33 1
69 Ruben Kremers Tweede Exloermond 33 0
70 Hendrik Meems Alteveer 33 1
71 Peter Beens Bourtange 32 0
72 Beau Fuhler Valthermond 32 0
73 Joey Otten Erica 32 0
74 Jan & Aaltje Dries Gasselternijveen 31 0
75 Willem Oosting Emmen 29 0
76 Henk Bolk 2e Exloermond 28 0
77 Sven Jaegers Onstwedde 28 3
78 Jasper Pomp Klijndijk 27 0
79 Harmen Huls Vlagtwedde 24 0
80 Rina Kenter Borger 23 0
81 Richard Buirs Stadskanaal 20 0
82 Albert Stevens Borger 20 0
83 Rene Folkers Mussel 19 0
84 Rick Wakker Onstwedde 19 0
85 Melvin Mestemaker Valthermond 18 0
86 Johan Wijnholds Mussel 18 0
87 Richard Wiggers Odoorn 15 0
88 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 13 0
89 Edwin Guchelaar Sleen 9 0
90 Dennis Spelde Musselkanaal 4 0

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Voorlopige deelnemerslijst FC Kanaalstreek Eredivisietoto

Overzicht van de voorlopige deelnemerslijst van de FC Kanaalstreek Eredivisietoto.

Voorbeschouwing 29 en 30 november

Op zaterdagmiddag staan de Boys uit Onstwedde en Beilen tegenover elkaar. De ploeg van ...

GKC en Jansen: seizoen erbij

Ondanks dat de resultaten van vijfdeklasser GKC dit seizoen verre van geweldig zijn, heeft ...