Programma zaterdag 19 maart

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag 19 maart op het programma staan.

ThuisUitTijd
Amicitia VMCDVC Appingedam14:00 uur
MuntendamSETA14:00 uur
Ter LeedeACV14:30 uur
SC GenemuidenNoordscheschut14:30 uur
Broekster BoysPelikaan S14:30 uur
VV GroningenOranje Nassau14:30 uur
WHCPKC '8314:30 uur
DZOHDrenthina14:30 uur
NEC DelfzijlGorecht14:30 uur
SC BerlikumVeenhuizen14:30 uur
Aduard 2000Noordwolde14:30 uur
HelpmanGrijpskerk14:30 uur
GlimmenHFC '1514:30 uur
HolwierdeVelocitas14:30 uur
BSVVHollandscheveld14:30 uur
HoogeveenCSVC14:30 uur
Vitesse '63Fit Boys14:30 uur
FC OmmenSVN '6914:30 uur
AvereestFC Klazienaveen14:30 uur
LycurgusMiddelstum14:30 uur
FC LEODe Heracliden14:30 uur
OKVCNiekerk14:30 uur
PoolsterONR14:30 uur
BorgerTiendeveen14:30 uur
Nieuw-BalingeWVV14:30 uur
SV MusselDKB14:30 uur
Onstwedder BoysHS '8814:30 uur
SCNSC Angelslo14:30 uur
WildervankSVBO14:30 uur
VVK Groninger Boys14:30 uur
VV WesterkwartierTynaarlo14:30 uur
CorenosEenrum14:30 uur
SiddeburenGEO14:30 uur
Wagenborger BoysTEO14:30 uur
WarffumNoordpool UFC14:30 uur
ZECStedum14:30 uur
EzingeDe Fivel14:30 uur
Erica '86SC Scheemda14:30 uur
HarkstedeMeeden14:30 uur
ZNCDamacota14:30 uur
VVSBATO14:30 uur
VCGSVBS '7714:30 uur
VVAKBlokzijl14:30 uur
The KnickerbockersSC Elim14:45 uur
HZVVNSC Nijkerk15:00 uur
VV WinsumZeerobben15:00 uur
ZuidhornWolvega15:00 uur
Be Quick DokkumVEV '6715:00 uur
SV BedumLTC15:00 uur
SV OosterwoldeFC Meppel15:00 uur
Ropta BoysFC Grootegast15:00 uur
ZZVVSV Nieuwleusen15:00 uur
Blauw Geel 15GRC Groningen15:00 uur
Haren Potetos15:00 uur
MSCNKVV15:00 uur
AlcidesNagele15:00 uur
SGVMeedhuizen15:15 uur
Be Quick 1887FC Zuidlaren15:45 uur
SC StadsparkOmlandia17:00 uur
Pekelder BoysMOVV19:00 uur
NoordsterWVV19:30 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Stand zondag 4e klasse D

Overzicht van de stand van de zondag 4e klasse D.

Programma nacompetitie zaterdag 11 juni

Overzicht van de nacompetitiewedstrijden die zaterdag 11 juni op het programma staan.