Programma zaterdag 2 april

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag 2 april op het programma staan.

ThuisUitTijd
Blaauw Geel '15Tynaarlo12:45 uur
NWVVSETA14:00 uur
MuntendamDamacota14:00 uur
HoekACV14:30 uur
SDC PuttenHZVV14:30 uur
NoordscheschutDETO14:30 uur
Leeuwarder ZwaluwenPelikaan S14:30 uur
Drachtster BoysPKC '8314:30 uur
VV GroningenBroekster Boys14:30 uur
VV NijlandVEV '6714:30 uur
DZOHFC Meppel14:30 uur
DESZDrenthina14:30 uur
NEC DelfzijlLTC14:30 uur
Veenhuizen Minnertsga14:30 uur
Wykels HallumFC Grootegast14:30 uur
NoordwoldeVelocitas 189714:30 uur
HelpmanSC Loppersum14:30 uur
Be Quick 1887Glimmen14:30 uur
HolwierdeOmlandia14:30 uur
Aduard 2000Grijpskerk14:30 uur
BSVVCSVC14:30 uur
HoogeveenAvereest14:30 uur
SVN '69Fit Boys14:30 uur
Vitesse '63SV Nieuwleusen14:30 uur
SC LuttenHollandscheveld14:30 uur
FC OmmenDVC Dedemsvaart14:30 uur
PoolsterMiddelstum14:30 uur
De Heracliden SIOS14:30 uur
FC LEOONR14:30 uur
MamioNiekerk14:30 uur
LycurgusDVC Appingedam14:30 uur
BorgerWVV14:30 uur
Nieuw-BalingeSV Mussel14:30 uur
SCNTiendeveen14:30 uur
SJSDKB14:30 uur
SVBOHS '8814:30 uur
WildervankSC Angelslo14:30 uur
VVKFC Assen14:30 uur
BeilenPotetos14:30 uur
VV WesterkwartierGroninger Boys14:30 uur
CorenosMeedhuizen14:30 uur
SGVWarffum14:30 uur
TEOGEO14:30 uur
ZECNoordpool UFC14:30 uur
Ezinge Eenrum14:30 uur
Erica '86Meeden14:30 uur
WesterleeBargeres14:30 uur
ZNCBATO14:30 uur
VCGNKVV14:30 uur
VVAKSVBS '7714:30 uur
The KnickerbockersGorecht14:45 uur
Blauw Wit '34Oranje Nassau15:00 uur
VV WinsumBalk15:00 uur
ZuidhornHardegarijp15:00 uur
Achilles 1894Gramsbergen15:00 uur
SV OosterwoldeSV Bedum15:00 uur
De WeideSC Elim15:00 uur
ZZVVFC Klazienaveen15:00 uur
Amicitia VMCRood Zwart Baflo15:00 uur
VAKOGRC Groningen15:00 uur
MSC Espel15:00 uur
AlcidesSteenwijker Boys15:00 uur
Groen GeelFC Zuidlaren15:15 uur
TwedoMusselkanaal19:30 uur
SellingenWesterwolde20:00 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Programma oefenwedstrijden dinsdag 8 september

Overzicht van de oefenwedstrijden die dinsdag op het programma staan.

Voorbeschouwing speelronde 12 zondagclubs

Voorbeschouwing op de wedstrijden die zondag gespeeld worden.

Programma oefenwedstrijden donderdag 12 augustus

Overzicht van de oefenwedstrijden die donderdag 12 augustus op het programma staan.