Programma zondag 3 april

Overzicht van de competitiewedstrijden die zondag 3 april op het programma staan.

Thuis UitTijd
ZuidwoldeLAC Frisia13:30 uur
HoogeveenTAC '9014:00 uur
AlcidesDe Zouaven14:00 uur
Alphense BoysVV Emmen14:00 uur
TOGBBe Quick 188714:00 uur
GomosGermanicus14:00 uur
HoogezandGRC Groningen14:00 uur
NoordsterVKW14:00 uur
SVBOWVV14:00 uur
DrachtenBeilen14:00 uur
DalenOerterp14:00 uur
PesseEMMS14:00 uur
ValthermondRolder Boys14:00 uur
HelpmanNieuw Buinen14:00 uur
GrunoGVAV-Rapiditas14:00 uur
StadskanaalASVB14:00 uur
WKE '16FC Lewenborg14:00 uur
PeizeVeendam 189414:00 uur
HSCGroninger Boys14:00 uur
MuntendamAsser Boys14:00 uur
SiddeburenLEO 14:00 uur
TLCActief14:00 uur
De Wilper BoysNieuw Roden14:00 uur
HOCGieten14:00 uur
CECFC Ter Apel '9614:00 uur
SC EricaWeerdinge14:00 uur
SPWSVV '0414:00 uur
HODORaptim14:00 uur
DwingelooOranje Zwart14:00 uur
OldeholtpadeRuinen14:00 uur
ProtosUSV14:00 uur
FC KraggenburgHavelte14:00 uur
BEWSC Makkinga14:00 uur
VV LemmerSmilde '9414:00 uur
RuinerwoldDonkerbroek14:00 uur
Wacker De Blesse14:00 uur
GieterveenMOVV14:00 uur
BareveldPJC14:00 uur
FVVWedde14:00 uur
FarmsumKwiek14:00 uur
Pekelder BoysEext14:00 uur
EngelbertHeiligerlee14:00 uur
TitanBalkbrug14:00 uur
BuinenSleen14:00 uur
GasselternijveenDSC '6514:00 uur
DVC '59EHS '8514:00 uur
KSCSchoonebeek14:00 uur
WijsterZwartemeerse Boys14:00 uur
IJhorstUffelte14:00 uur
Old ForwardSV Hoogersmilde14:00 uur
WapserveenFC Fochteloo14:00 uur
Diever-WapseBlankenham14:00 uur
Yde de PuntVeelerveen14:00 uur
AlteveerUsquert14:00 uur
KloosterburenTHOS14:00 uur
WEOOldambtster Boys14:00 uur
BuinerveenDe Treffer '1614:00 uur
HHCombiGKC14:00 uur
SC RoswinkelValther Boys14:00 uur
Weiteveense BoysJVV14:00 uur
ZandpolWitteveense Boys '8714:00 uur
GSAVV ForwardZNC14:30 uur
Groen GeelDWZ15:00 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Stand zaterdag 5e klasse F

Overzicht van de stand van de zaterdag 5e klasse F.

Programma oefenwedstrijden zondag 12 januari

Overzicht van de oefenwedstrijden die zondag op het programma staan.

Stand zondag 5e klasse E

Overzicht van de stand van de zondag 5e klasse E.