Overzicht van de oefenwedstrijden die worden gespeeld tijdens de voorbereiding in de maanden juli, augustus en september.

DatumThuisUitTijd
11-08-2022BNCWEO19:30 uur
12-08-2022DamacotaOldambtster BoysN.N.B.
13-08-2022BNCWVV (zat.)14:00 uur
13-08-2022SJSFit Boys14:30 uur
13-08-2022BATOWildervank14:30 uur
13-08-2022DrenthinaSETA14:30 uur
13-08-2022DalenLTC17:00 uur
13-08-2022VeelerveenMuntendam19:00 uur
14-08-2022WeerdingeSC Roswinkel14:00 uur
14-08-2022BuinerveenFC Ter Apel '9614:00 uur
14-08-2022WeddeDrieborg14:00 uur
14-08-2022VKWValthermond14:00 uur
14-08-2022Nieuw BuinenDalen14:00 uur
14-08-2022AnnenEext14:00 uur
16-08-2022Gasselternijveen 2JVV20:00 uur
19-08-2022Oldambtster Boys (zat.)TFS19:30 uur (Terrein VVK)
20-08-2022BNCScheemda14:00 uur
20-08-2022Vitesse '63Borger14:30 uur
20-08-2022DKB '44VVAK14:30 uur
20-08-2022WildervankLycurgus14:30 uur
20-08-2022Blaauw Geel ‘15BATO15:00 uur
20-08-2022CECNWVV15:30 uur
20-08-2022WKE '16Drenthina18:00 uur
20-08-2022Nieuw BuinenSJS19:00 uur
20-08-2022VeelerveenWesterwolde19:00 uur
20-08-2022Onstwedder BoysPJC14:30 uur
21-08-2022StadskanaalSVZ14:00 uur
21-08-2022HeiligerleeDrieborg14:00 uur
21-08-2022Oldambtster BoysWedde14:00 uur
21-08-2022BuinenEext14:00 uur
21-08-2022NoordsterValthermond14:00 uur
21-08-2022FC Ter Apel '96Raptim14:00 uur
21-08-2022BuinerveenHOVC14:00 uur
21-08-2022RodenAnnen14:00 uur
23-08-2022VVS OostwoldMOVV19:00 uur
23-08-2022GasselternijveenCEC19:30 uur
23-08-2022SJSTitan19:30 uur
23-08-2022ValthermondVeelerveen19:30 uur
24-08-2022Onstwedder BoysSellingen19:00 uur
24-08-2022NWVVSchoonebeek19:30 uur
24-08-2022BATOWagenborger Boys19:30 uur
25-08-2022HollandscheveldDKB19:30 uur
25-08-2022SweelHOVC19:30 uur
25-08-2022SETAGasselternijveen 219:30 uur
25-08-2022Mussel Woltersum20:00 uur
25-08-2022BorgerAnnen20:00 uur
25-08-2022EextDamacota20:00 uur
25-08-2022WVV (zon.)Stadskanaal20:00 uur
27-08-2022MeedenWesterlee14:00 uur
27-08-2022MusselZNC14:30 uur
27-08-2022Nieuw-BalingeNWVV14:30 uur
27-08-2022NoordpoolDamacota14:30 uur
27-08-2022ScheemdaMOVV14:30 uur
27-08-2022BATOTEO14:30 uur
27-08-2022Onstwedder BoysSIOS14:30 uur
27-08-2022RKSV BornerbroekCEC15:00 uur
27-08-2022ZZVVLTC15:00 uur
27-08-2022DWZ Bareveld16:00 uur
27-08-2022Achilles 1894FVC17:00 uur
27-08-2022VeelerveenSellingen19:00 uur
27-08-2022Wildervank Nieuw Buinen19:00 uur
27-08-2022HSCAnnen19:00 uur
27-08-2022SPWSJS19:30 uur
27-08-2022DrenthinaRolder Boys20:00 uur
28-08-2022SleenSC Roswinkel14:00 uur
28-08-2022MusselkanaalFC Ter Apel '9614:00 uur
28-08-2022BuinerveenStadskanaal14:00 uur
28-08-2022ZNCHeiligerlee14:00 uur
28-08-2022WeddePekelder Boys14:00 uur
28-08-2022BNCDrieborg14:00 uur
28-08-2022BuinenGieterveen14:00 uur
28-08-2022ASVBValthermond14:00 uur
28-08-2022PJCWesterwolde14:00 uur
28-08-2022Oldambtster Boys (zon.)Bellingwolde14:00 uur
28-08-2022KSCGasselternijveen14:00 uur
30-08-2022MuntendamBareveld19:30 uur
30-08-2022BuinerveenGasselternijveen 219:30 uur
30-08-2022VeelerveenASVB19:45 uur
31-08-2022NWVVSETA19:30 uur
31-08-2022AlteveerDamacota19:30 uur
31-08-2022MusselkanaalPJC20:00 uur
31-08-2022WildervankGieterveen20:15 uur
01-09-2022EHS '85SVBC19:00 uur
01-09-2022BNCGasselternijveen19:30 uur
01-09-2022Zwartemeerse BoysCEC19:30 uur
01-09-2022DKB '44KSC19:30 uur
01-09-2022AnnenNieuw Buinen20:00 uur
06-09-2022MarumAchilles 189419:30 uur
06-09-2022Wagenborger BoysOldambtster Boys (zat.)20:00 uur
06-09-2022LTCGroen Geel20:30 uur
07-09-2022NWVVBargeres19:30 uur
08-09-2022GietenBNC19:30 uur
08-09-2022AnnenSVZ19:45 uur
08-09-2022Nieuw BuinenMussel20:00 uur
08-09-2022BorgerMusselkanaal20:00 uur
08-09-2022HeiligerleePekelder Boys20:00 uur
13-09-2022LTCSC Stadspark20:00 uur
13-09-2022ValthermondGomos20:00 uur
13-09-2022WildervankSJS20:15 uur
15-09-2022MusselWeerdinge20:00 uur
22-09-2022Gasselternijveen 2Mussel20:00 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Programma zaterdag 21 december

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag op het programma staan.

Programma oefenwedstrijden zaterdag 11 januari

Overzicht van de oefenwedstrijden die zaterdag op het programma staan.

Voorbeschouwing speelronde 16 zondagclubs

Voorbeschouwing op de wedstrijden die zondag gespeeld worden.