Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 4

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 4

1 Peter Geleynse Emmen 18 7
2 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 18 4
3 Bert Molema Stadskanaal 17 6
4 Harm Bolk Tweede Exloermond 16 7
5 Gert Bontjer Sellingen 16 5
6 Jan Lubbers Buinen 16 5
7 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 16 5
8 Bert ten Hoff Musselkanaal 16 5
9 Rico Boerma Sellingen 15 4
10 Gerwin Bontjer Sellingen 15 6
11 Nick Jager Winschoten 15 4
12 Jan Kruize Nieuw-Buinen 15 4
13 Daniel Thole Valthermond 15 5
14 Bram Vazel Veendam 15 4
15 Beau Fuhler Valthermond 14 4
16 Cas Groenewold Eerste Exloermond 14 3
17 Erik Joling Borger 14 2
18 Thomas Klungel Vriescheloo 14 5
19 Martijn Korthuis Emmen 14 6
20 Marcel Maat Emmen 14 3
21 Harry Busker Sellingen 13 5
22 Harm Deuring Buinen 13 5
23 Ellen Dijkstra Sellingen 13 5
24 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 13 3
25 Roy Feiken Musselkanaal 13 4
26 Jan Jansen Hoogkerk 13 4
27 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 13 5
28 Daniel Lubben Musselkanaal 13 6
29 Thijs Over Ter Apel 13 4
30 Jos Roossien Stadskanaal 13 4
31 Gerrion Smeins Blauwestad 13 5
32 Nick Strating Klazienaveen 13 4
33 Marc van der Aa Stadskanaal 13 4
34 Arjan van der Laan Valthermond 13 4
35 Wim van Klinken Ter Apel 13 3
36 Rick Veldman Musselkanaal 13 4
37 Tijs Wieringh Emmen 13 4
38 Robin Bakker Ter Apel 12 4
39 Rolf Bies Wildervank 12 3
40 Erik de Jonge Eext 12 4
41 Edwin Guit Nieuw-Amsterdam 12 3
42 Kevin Smits Stadskanaal 12 5
43 Ineke Swarts Stadskanaal 12 5
44 Jan van Klinken Emmen 12 3
45 Martin Boven Winschoten 11 4
46 Royce Geerlings Stadskanaal 11 3
47 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 11 4
48 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 11 2
49 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 11 2
50 Albert Hofstra Stadskanaal 11 4
51 Hans Mulder Gieterveen 11 4
52 Jarno Ruiters Stadskanaal 11 3
53 Arno Sieders Stadskanaal 11 4
54 Henk Stevens Nieuwe Pekela 11 3
55 Bernd van Bolhuis Groningen 11 4
56 Ricardo van der Werf Assen 11 5
57 Albert Wardenburg Valthermond 11 3
58 Johan Wijnholds Valthermond 11 3
59 Geert Boekholt Buinerveen 10 3
60 Harm Guit Veenoord 10 3
61 Theo Hein Erica 10 2
62 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 10 3
63 Egbert Mulder Meeden 10 5
64 Michael Steinfelder Musselkanaal 10 2
65 Melvin Wiering Tweede Exloermond 10 4
66 Lex Rubingh Gieten 9 4
67 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 9 4
68 Bert Meijer Stadskanaal 9 3
69 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 9 3
70 Harm Jan Pleiter Westerwolde 8 3
71 Nick Super Musselkanaal 8 3
72 Ruben Kremers Tweede Exloermond 7 3
73 Jurjen Zwinderman Gieterveen 7 0
74 Roald Lahuis Emmen 6 1
75 Harm Panneman Nieuwe Pekela 6 4
76 Jan Scholten Veenoord 6 0

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Winnaar Sony PlayStation 5 Winactie!

De winnaar van de Sony PlaySation 5 Winactie is bekend! Deelnemers bedankt voor deelname!

We hebben een winnaar…

Aan het begin van het seizoen daagde onze redactie voetballiefhebbers én voetbalkenners uit om ...