In de 3e klasse N heeft Gieten een ruime overwinning geboekt op MOVV. Nieuw Buinen won van hekkensluiter ASVB.

In de 3e klasse N blijft Gieten nog altijd een serieuze titelkandidaat. De ploeg van trainer Jouke Jan Meertens rekende thuis eenvoudig af met MOVV. Nieuw Buinen wist weer eens te winnen, al ging dat moeizaam tegen hekkensluiter ASVB.

Ruime winst voor Gieten

MOVV verkeerde de laatste weken in aardige vorm, maar Gieten verslikte zich niet in de subtopper. Wel duurde het even voordat de ban werd gebroken in Gieten. Maar op slag van rust was het ook twee keer snel raak. Eerst via een eigen doelpunt, vervolgens via Joep Meertens. Na rust deed MOVV vlot wat terug middels Nick Wiegman, maar Gieten was snel weer bij de les. De 3-1 van Gijs van Calker was de definitieve opmaat naar de winst. Bas Alting maakte er een kwartier voor tijd een ruime zege van: 4-1. Volgende week wacht voor Gieten de kraker tegen Stadspark. Dan zal blijken wie van de twee teams de belangrijkste uitdager van Sellingen wordt.

Nieuw Buinen langs hekkensluiter

In diezelfde klasse won Nieuw Buinen met nipt verschil van hekkensluiter ASVB. De Witte Muizen begonnen beter dan de gasten dat leidde tot een vroege openingsgoal van Thijs Kiewiet. Jordy Oost bracht beide ploegen halverwege op gelijke hoogte. De beslissende treffer viel snel na de theepauze. Dinand Koster was de maker, waarna er niet meer werd gescoord in Blijham.

Noordster zette zijn opmars voort en deed uitstekende zaken met de overwinning op Heiligerlee. Met de 4-2 winst is de gevarenzone voorlopig flink ver weg. Na twintig minuten spelen stond het al 3-0 voor de thuisploeg. Toch kwam Heiligerlee nog terug tot 3-2 via Gert Reininga en Olaf Gelderloos, maar in de laatste minuut bracht Ryan Erents aan alle onzekerheid een eind: 4-2.

 

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Terug in de tijd: Valthermond en LSC 1890 in balans: Publiek grote winnaar

Valthermond en LSC schotelden het publiek een leuke wedstrijd voor en hielden elkaar in ...

Kostbare driepunter voor TEVV

TEVV heeft in en tegen Hoogezand een nuttige en belangrijke 0-2 overwinning behaald. Na ...

Tik op de neus voor Onstwedder Boys

Onstwedder Boys heeft nog minimaal één overwinning nodig om rechtstreekse handhaving af te dwingen. ...