In de zondag 3e klasse N heeft Gieten de spanning in de titelstrijd volledig teruggebracht. Het versloeg koploper Sellingen en staat daardoor op een verliespunt. De beste papieren zijn echter mogelijk nu voor Stadspark, dat evenveel verliespunten heeft als Sellingen, maar wel beschikt over een beter doelsaldo.
Gieten troeft Sellingen af
De ogen in 3N waren gericht op de topper tussen Gieten en Sellingen. De ploeg van trainer Jouke Jan Meertens moest winnen om nog kans te maken op de titel. Die kans greep men met beiden handen aan, want de zege was over de gehele wedstrijd verdiend te noemen. De Gietenaren zaten er overal kort op en Sellingen kwam er eigenlijk niet aan te pas. Met een fraaie knal zette Joep Meertens zijn ploeg voor rust op voorsprong.
Strafschop
Kort na rust belandde een kopbal van Patrick Veldman tegen de touwen. Dennis Kuiper zorgde nog even kort voor spanning, maar een makkelijk gegeven strafschop besliste vervolgens al snel de wedstrijd. Daan Scholtens, die zelf niet mocht klagen dat hij met rood van het veld werd gestuurd na een tackle van achteren, benutte het buitenkansje. Invaller Jos Huting schoot in de counter ook nog de 4-1 tegen de touwen. Bekijk de samenvatting hieronder in Onze Club van RTV Drenthe.



Show Comments (0)