Programma zaterdag 9 april

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag 9 april op het programma staan.

ThuisUitTijd
TynaarloVAKO14:00 uur
Odin '59ACV14:30 uur
EemdijkNoordscheschut14:30 uur
PKC '83VV Groningen14:30 uur
SC StiensZuidhorn14:30 uur
VEV '67't Fean 5814:30 uur
DrenthinaNEC Delfzijl14:30 uur
LTCThe Knickerbockers14:30 uur
RottevalleVeenhuizen14:30 uur
FC GrootegastWaskemeer14:30 uur
OmlandiaNoordwolde14:30 uur
HFC '15Holwierde14:30 uur
GrijpskerkBe Quick 188714:30 uur
GlimmenGroen Geel14:30 uur
SC LoppersumSC Stadspark14:30 uur
HollandscheveldZZVV14:30 uur
CSVCFC Ommen14:30 uur
AvereestBSVV14:30 uur
MiddelstumOKVC14:30 uur
Rood Zwart BafloLycurgus14:30 uur
NiekerkDe Heracliden14:30 uur
ONRAmicitia VMC14:30 uur
SIOSPoolster14:30 uur
MusselBorger14:30 uur
HS '88SCN14:30 uur
TiendeveenSJS14:30 uur
SC AngelsloNieuw-Balinge14:30 uur
GRC GroningenBeilen14:30 uur
Potetos VV Westerkwartier14:30 uur
WarffumCorenos14:30 uur
De FivelSGV14:30 uur
GEOEzinge14:30 uur
MeedhuizenWagenborger Boys14:30 uur
Noordpool UFCSiddeburen14:30 uur
StedumTEO14:30 uur
SETAVVS Oostwold14:30 uur
BATONWVV14:30 uur
SC ScheemdaWesterlee14:30 uur
DamacotaErica '8614:30 uur
BargeresMuntendam14:30 uur
HarkstedeZNC14:30 uur
Nagele VCG14:30 uur
BlokzijlMSC14:30 uur
NKVVSteenwijk14:30 uur
EspelAlcides14:30 uur
DVC AppingedamFC LEO14:45 uur
HZVVRKAV Volendam15:00 uur
Oranje NassauDrachtster Boys15:00 uur
SV BedumDZOH15:00 uur
GorechtDe Weide15:00 uur
FC MeppelAchilles 189415:00 uur
FC ZuidlarenAduard 200015:00 uur
FC KlazienaveenVitesse '6315:00 uur
SV NieuwleusenSVN '6915:00 uur
DKBOnstwedder Boys15:00 uur
FC AssenBlaauw Geel '1515:00 uur
Groninger BoysHaren15:00 uur
EenrumZEC15:15 uur
Pelikaan SVV Winsum15:30 uur
Velocitas Helpman15:30 uur
DVC DedemsvaartHoogeveen17:00 uur
Steenwijker BoysVVAK17:00 uur
Be Quick 1887RKVV Velsen17:30 uur
GermanicusSVBO19:30 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Stand zondag 5e klasse C

Overzicht van de stand van de zondag 5e klasse C.

Programma zaterdag 21 december

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag op het programma staan.

Stand zondag 1e klasse F

Overzicht van de stand van de zondag 1e klasse F.