Programma zaterdag 9 april

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag 9 april op het programma staan.

ThuisUitTijd
TynaarloVAKO14:00 uur
Odin '59ACV14:30 uur
EemdijkNoordscheschut14:30 uur
PKC '83VV Groningen14:30 uur
SC StiensZuidhorn14:30 uur
VEV '67't Fean 5814:30 uur
DrenthinaNEC Delfzijl14:30 uur
LTCThe Knickerbockers14:30 uur
RottevalleVeenhuizen14:30 uur
FC GrootegastWaskemeer14:30 uur
OmlandiaNoordwolde14:30 uur
HFC '15Holwierde14:30 uur
GrijpskerkBe Quick 188714:30 uur
GlimmenGroen Geel14:30 uur
SC LoppersumSC Stadspark14:30 uur
HollandscheveldZZVV14:30 uur
CSVCFC Ommen14:30 uur
AvereestBSVV14:30 uur
MiddelstumOKVC14:30 uur
Rood Zwart BafloLycurgus14:30 uur
NiekerkDe Heracliden14:30 uur
ONRAmicitia VMC14:30 uur
SIOSPoolster14:30 uur
MusselBorger14:30 uur
HS '88SCN14:30 uur
TiendeveenSJS14:30 uur
SC AngelsloNieuw-Balinge14:30 uur
GRC GroningenBeilen14:30 uur
Potetos VV Westerkwartier14:30 uur
WarffumCorenos14:30 uur
De FivelSGV14:30 uur
GEOEzinge14:30 uur
MeedhuizenWagenborger Boys14:30 uur
Noordpool UFCSiddeburen14:30 uur
StedumTEO14:30 uur
SETAVVS Oostwold14:30 uur
BATONWVV14:30 uur
SC ScheemdaWesterlee14:30 uur
DamacotaErica '8614:30 uur
BargeresMuntendam14:30 uur
HarkstedeZNC14:30 uur
Nagele VCG14:30 uur
BlokzijlMSC14:30 uur
NKVVSteenwijk14:30 uur
EspelAlcides14:30 uur
DVC AppingedamFC LEO14:45 uur
HZVVRKAV Volendam15:00 uur
Oranje NassauDrachtster Boys15:00 uur
SV BedumDZOH15:00 uur
GorechtDe Weide15:00 uur
FC MeppelAchilles 189415:00 uur
FC ZuidlarenAduard 200015:00 uur
FC KlazienaveenVitesse '6315:00 uur
SV NieuwleusenSVN '6915:00 uur
DKBOnstwedder Boys15:00 uur
FC AssenBlaauw Geel '1515:00 uur
Groninger BoysHaren15:00 uur
EenrumZEC15:15 uur
Pelikaan SVV Winsum15:30 uur
Velocitas Helpman15:30 uur
DVC DedemsvaartHoogeveen17:00 uur
Steenwijker BoysVVAK17:00 uur
Be Quick 1887RKVV Velsen17:30 uur
GermanicusSVBO19:30 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Stand zondag 4e klasse D

Overzicht van de stand van de zondag 4e klasse D.

Programma Blauwestad Cup dinsdag 27 december

Overzicht van de wedstrijden die dinsdag 27 december op het programma staan van de ...

Programma bekervoetbal zaterdag 16 november

Overzicht van de bekerwedstrijden die zaterdag op het programma staan.