Programma zondagvoetbal 20 november

Overzicht van de competitiewedstrijden die zondag 26 november op het programma staan.

ZONDAGVOETBAL
1e klasse E
ThuisUitUitslag
SVBONEO19:30 uur (zaterdagavond)
GRC GroningenRoden14:00 uur
JubbegaWVV14:00 uur
TVC '28Rolder Boys14:00 uur
GVAV RapiditasVV Emmen14:00 uur
GermanicusGomos14:30 uur
2e klasse K
ThuisUitUitslag
NoordsterValthermond14:00 uur
HelpmanPeize14:00 uur
AnnenSellingen14:00 uur
HOVCASVB14:00 uur
WKE '16Stadskanaal14:00 uur
SC StadsparkForward14:30 uur
3e klasse C
ThuisUitUitslag
ZNCPJC14:00 uur
LEOSVZ14:00 uur
ActiefFC Lewenborg14:00 uur
MOVVGroninger Boys14:00 uur
MuntendamEngelbert14:00 uur
GietenWesterwolde14:00 uur
3e klasse D
ThuisUitUitslag
WeerdingeTitan14:00 uur
TwedoRaptim14:00 uur
GasselternijveenFC Ter Apel '9614:00 uur
SC EricaSleen14:00 uur
Nieuw BuinenSchoonebeek14:00 uur
SVV '04VV Sweel14:00 uur
4e klasse C
ThuisUitUitslag
WeddeSiddeburen14:00 uur
VeelerveenGieterveen14:00 uur
THOSBareveld14:00 uur
HeiligerleeSPW14:30 uur
4e klasse D
ThuisUitUitslag
Smilde '94Buinen14:00 uur
KSCBuinerveen14:00 uur
ProtosZwartemeerse Boys14:00 uur
EextDVC '5914:00 uur
EHS '85Wijster14:00 uur
5e klasse C
ThuisUitUitslag
Yde de PuntDrieborg14:00 uur
FarmsumFVV14:00 uur
KloosterburenGroen Geel14:00 uur
DWZWEO14:00 uur
WoltersumAlteveer14:00 uur
5e klasse D
ThuisUitUitslag
Weiteveense BoysSV Hoogersmilde14:00 uur
SC RoswinkelGKC14:00 uur
JVVPekelder Boys14:00 uur
HHCombiWitteveense Boys '8714:00 uur
De Treffer '16SVBC14:00 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

De Oefencampagne 2019/2020

Overzicht van de oefenwedstrijden die tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen worden gespeeld.

Stand 4e klasse-06

Overzicht van de stand van de 4e klasse-06 in het vrouwenvoetbal.

De Oefencampagne 2019/2020

Overzicht van de oefenwedstrijden die tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen worden gespeeld.