Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 12

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto.

1 Bert Molema Stadskanaal 49 3
2 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 49 2
3 Jan Lubbers Buinen 48 3
4 Daniel Lubben Musselkanaal 46 3
5 Gerwin Bontjer Sellingen 45 4
6 Bert ten Hoff Musselkanaal 45 1
7 Tijs Wieringh Emmen 45 3
8 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 44 3
9 Thomas Klungel Vriescheloo 44 4
10 Marcel Maat Emmen 44 4
11 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 44 3
12 Bram Vazel Veendam 44 2
13 Ellen Dijkstra Sellingen 43 2
14 Peter Geleynse Emmen 43 3
15 Erik de Jonge Eext 42 2
16 Jos Roossien Stadskanaal 42 3
17 Arjan van der Laan Valthermond 42 5
18 Harry Busker Sellingen 41 2
19 Michael Steinfelder Musselkanaal 41 4
20 Cas Groenewold Eerste Exloermond 40 3
21 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 40 4
22 Martijn Korthuis Emmen 40 2
23 Hans Mulder Gieterveen 40 3
24 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 40 3
25 Jan van Klinken Emmen 40 6
26 Wim van Klinken Ter Apel 40 3
27 Rick Veldman Musselkanaal 40 0
28 Melvin Wiering Tweede Exloërmond 40 4
29 Harm Bolk Tweede Exloërmond 39 4
30 Harm Guit Veenoord 39 2
31 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 39 4
32 Erik Joling Borger 39 2
33 Marc van der Aa Stadskanaal 39 3
34 Johan Wijnholds Valthermond 39 3
35 Edwin Guit Veenoord 38 2
36 Nick Jager Winschoten 38 3
37 Egbert Mulder Meeden 38 4
38 Jan Scholten Veenoord 38 3
39 Gerrion Smeins Blauwestad 38 1
40 Daniel Thole Valthermond 38 2
41 Robin Bakker Ter Apel 37 0
42 Rico Boerma Sellingen 37 1
43 Martin Boven Winschoten 37 3
44 Jan Kruize Nieuw-Buinen 37 5
45 Thijs Over Ter Apel 37 3
46 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 36 4
47 Theo Hein Erica 36 4
48 Henk Stevens Nieuwe Pekela 36 0
49 Nick Strating Klazienaveen 36 0
50 Ricardo van der Werf Assen 36 4
51 Geert Boekholt Buinerveen 35 2
52 Royce Geerlings Stadskanaal 35 4
53 Jan Jansen Hoogkerk 35 3
54 Rolf Bies Wildervank 34 3
55 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 34 3
56 Bert Meijer Stadskanaal 34 3
57 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 34 2
58 Harm Jan Pleiter Westerwolde 34 1
59 Nick Super Musselkanaal 34 5
60 Bernd van Bolhuis Groningen 34 3
61 Albert Wardenburg Valthermond 34 1
62 Roy Feiken Musselkanaal 33 3
63 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 33 4
64 Albert Hofstra Stadskanaal 33 2
65 Ineke Swarts Stadskanaal 33 3
66 Beau Fuhler Valthermond 33 0
67 Kevin Smits Stadskanaal 33 0
68 Ruben Kremers Tweede Exloërmond 32 4
69 Lex Rubingh Gieten 32 4
70 Jurjen Zwinderman Gieterveen 32 0
71 Arno Sieders Stadskanaal 30 2
72 Roald Lahuis Emmen 28 5
73 Gert Bontjer Sellingen 28 1
74 Harm Deuring Buinen 28 0
75 Jarno Ruiters Stadskanaal 24 0
76 Harm Panneman Nieuwe Pekela 24 1

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Fotoverslag: Gasselternijveen – RTL7 Sterrenteam

Onderdeel van het prijzenpakket van ‘Vullen of Voeden’ was een wedstrijd tegen het RTL7 Sterrenteam. ...

ZVC ’14 A1 heeft inloopshirts

De A-junioren van ZVC ’14, het samenwerkingsverband van v.v. Gasselternijveen, v.v. Gieterveen en v.v. ...