Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 14

De tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 14.

De amateurtoto gaat weer verder in het weekend van zaterdag 4 en zondag 5 maart!

1 Bert Molema Stadskanaal 56 2
2 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 55 2
3 Daniel Lubben Musselkanaal 53 3
4 Jan Lubbers Buinen 53 1
5 Marcel Maat Emmen 52 3
6 Bert ten Hoff Musselkanaal 52 1
7 Gerwin Bontjer Sellingen 51 2
8 Bram Vazel Veendam 51 3
9 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 50 1
10 Peter Geleynse Emmen 50 2
11 Michael Steinfelder Musselkanaal 50 3
12 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 49 1
13 Nick Jager Winschoten 48 4
14 Melvin Wiering Tweede Exloërmond 48 3
15 Tijs Wieringh Emmen 48 1
16 Ellen Dijkstra Sellingen 47 2
17 Cas Groenewold Eerste Exloërmond 47 3
18 Thomas Klungel Vriescheloo 47 3
19 Wim van Klinken Ter Apel 47 3
20 Rico Boerma Sellingen 46 4
21 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 46 4
22 Jos Roossien Stadskanaal 46 1
23 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 46 1
24 Rick Veldman Musselkanaal 46 2
25 Johan Wijnholds Valthermond 46 3
26 Erik de Jonge Eext 45 1
27 Harm Guit Veenoord 45 1
28 Martijn Korthuis Emmen 45 1
29 Egbert Mulder Meeden 45 3
30 Marc van der Aa Stadskanaal 45 2
31 Harry Busker Sellingen 44 1
32 Theo Hein Erica 44 2
33 Hans Mulder Gieterveen 44 2
34 Arjan van der Laan Valthermond 44 1
35 Harm Bolk Tweede Exloërmond 43 2
36 Edwin Guit Veenoord 43 2
37 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 43 0
38 Erik Joling Borger 43 2
39 Jan van Klinken Emmen 43 0
40 Robin Bakker Ter Apel 42 3
41 Daniel Thole Valthermond 42 1
42 Jan Scholten Veenoord 42 0
43 Martin Boven Winschoten 41 1
44 Royce Geerlings Stadskanaal 41 3
45 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 41 1
46 Thijs Over Ter Apel 41 2
47 Kevin Smits Stadskanaal 41 3
48 Ricardo van der Werf Assen 41 3
49 Jan Jansen Hoogkerk 40 2
50 Nick Strating Klazienaveen 40 1
51 Geert Boekholt Buinerveen 39 0
52 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 39 2
53 Jan Kruize Nieuw-Buinen 39 2
54 Harm Jan Pleiter Westerwolde 39 2
55 Lex Rubingh Gieten 39 2
56 Gerrion Smeins Blauwestad 39 0
57 Nick Super Musselkanaal 39 0
58 Albert Wardenburg Valthermond 39 2
59 Rolf Bies Wildervank 38 0
60 Ruben Kremers Tweede Exloermond 38 4
61 Bert Meijer Stadskanaal 38 3
62 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 38 1
63 Ineke Swarts Stadskanaal 38 3
64 Jurjen Zwinderman Gieterveen 38 3
65 Harm Deuring Buinen 37 4
66 Albert Hofstra Stadskanaal 37 2
67 Bernd van Bolhuis Groningen 37 1
68 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 36 1
69 Henk Stevens Nieuwe Pekela 36 0
70 Gert Bontjer Sellingen 34 1
71 Roy Feiken Musselkanaal 34 1
72 Roald Lahuis Emmen 33 2
73 Beau Fuhler Valthermond 33 0
74 Arno Sieders Stadskanaal 33 1
75 Jarno Ruiters Stadskanaal 32 4
76 Harm Panneman Nieuwe Pekela 27 0

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Transfertalk

Overzicht van de transfermutaties in de Kanaalstreek.

Loting bekercompetitie Noord en Oost

Alle bekerlotingen zijn bekend voor de districten Noord en Oost in de A-categorie en ...