Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 17

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 17.

1 Bert Molema Stadskanaal 65 4
2 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 64 3
3 Jan Lubbers Buinen 63 5
4 Daniel Lubben Musselkanaal 60 3
5 Marcel Maat Emmen 58 3
6 Bert ten Hoff Musselkanaal 58 2
7 Bram Vazel Veendam 58 3
8 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 57 2
9 Gerwin Bontjer Sellingen 56 3
10 Peter Geleynse Emmen 56 2
11 Michael Steinfelder Musselkanaal 56 2
12 Tijs Wieringh Emmen 56 3
13 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 55 3
14 Jos Roossien Stadskanaal 55 3
15 Ellen Dijkstra Sellingen 54 4
16 Nick Jager Winschoten 54 3
17 Rico Boerma Sellingen 53 3
18 Martijn Korthuis Emmen 53 5
19 Jan Scholten Veenoord 53 5
20 Harm Guit Veenoord 52 3
21 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 52 2
22 Wim van Klinken Ter Apel 52 1
23 Harry Busker Sellingen 51 2
24 Royce Geerlings Stadskanaal 51 5
25 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 51 3
26 Edwin Guit Veenoord 51 4
27 Erik Joling Borger 51 3
28 Thomas Klungel Vriescheloo 51 0
29 Arjan van der Laan Valthermond 51 2
30 Jan van Klinken Emmen 51 4
31 Rick Veldman Musselkanaal 51 2
32 Melvin Wiering Tweede Exloërmond 51 3
33 Cas Groenewold Eerste Exloërmond 50 3
34 Theo Hein Erica 50 3
35 Hans Mulder Gieterveen 50 2
36 Egbert Mulder Meeden 50 0
37 Erik de Jonge Eext 49 3
38 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 49 3
39 Thijs Over Ter Apel 49 4
40 Daniel Thole Valthermond 49 3
41 Marc van der Aa Stadskanaal 49 3
42 Johan Wijnholds Valthermond 49 2
43 Robin Bakker Ter Apel 48 2
44 Harm Bolk Tweede Exloërmond 48 3
45 Martin Boven Winschoten 48 2
46 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 48 4
47 Albert Hofstra Stadskanaal 47 4
48 Bert Meijer Stadskanaal 47 3
49 Harm Jan Pleiter Westerwolde 46 3
50 Gerrion Smeins Blauwestad 46 2
51 Kevin Smits Stadskanaal 46 0
52 Nick Strating Klazienaveen 46 2
53 Albert Wardenburg Valthermond 46 2
54 Geert Boekholt Buinerveen 45 2
55 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 45 2
56 Ruben Kremers Tweede Exloërmond 45 3
57 Jan Kruize Nieuw-Buinen 45 2
58 Nick Super Musselkanaal 45 1
59 Ricardo van der Werf Assen 45 2
60 Rolf Bies Wildervank 44 1
61 Harm Deuring Buinen 44 3
62 Lex Rubingh Gieten 44 2
63 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 43 5
64 Ineke Swarts Stadskanaal 43 2
65 Bernd van Bolhuis Groningen 41 4
66 Roy Feiken Musselkanaal 40 2
67 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 40 2
68 Jan Jansen Hoogkerk 40 0
69 Arno Sieders Stadskanaal 39 1
70 Jurjen Zwinderman Gieterveen 38 0
71 Jarno Ruiters Stadskanaal 37 0
72 Henk Stevens Nieuwe Pekela 36 0
73 Harm Panneman Nieuwe Pekela 34 4
74 Gert Bontjer Sellingen 34 0
75 Roald Lahuis Emmen 33 0
76 Beau Fuhler Valthermond 33 0

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Beloften SC Stadskanaal naar finale

De beloften (onder de 22) van SC Stadskanaal hebben zich net als voorgaand jaar ...

Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten gaat niet door

Het Kerstzaalvoetbaltoernooi gaat dit jaar niet door, ook hier gooit het coronavirus roet in ...