Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 20

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto.

1 Jan Lubbers Buinen 77 5
2 Bram Vazel Veendam 75 4
3 Bert Molema Stadskanaal 74 2
4 Daniel Lubben Musselkanaal 72 4
5 Bert ten Hoff Musselkanaal 72 5
6 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 71 3
7 Gerwin Bontjer Sellingen 70 6
8 Marcel Maat Emmen 70 3
9 Harm Guit Veenoord 69 5
10 Jos Roossien Stadskanaal 69 5
11 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 69 5
12 Rico Boerma Sellingen 68 5
13 Tijs Wieringh Emmen 67 4
14 Harry Busker Sellingen 66 7
15 Ellen Dijkstra Sellingen 66 4
16 Michael Steinfelder Musselkanaal 66 3
17 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 65 3
18 Peter Geleynse Emmen 65 4
19 Nick Jager Winschoten 65 6
20 Jan Scholten Veenoord 65 3
21 Thijs Over Ter Apel 64 4
22 Royce Geerlings Stadskanaal 63 4
23 Wim van Klinken Ter Apel 63 3
24 Arjan van der Laan Valthermond 63 3
25 Martijn Korthuis Emmen 62 2
26 Egbert Mulder Meeden 62 5
27 Jan van Klinken Emmen 62 5
28 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 61 5
29 Erik Joling Borger 61 4
30 Daniel Thole Valthermond 61 5
31 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 61 2
32 Martin Boven Winschoten 60 2
33 Cas Groenewold Eerste Exloërmond 60 4
34 Thomas Klungel Vriescheloo 60 5
35 Jan Kruize Nieuw-Buinen 60 5
36 Melvin Wiering Tweede Exloërmond 60 4
37 Erik de Jonge Eext 59 3
38 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 59 1
39 Bert Meijer Stadskanaal 59 4
40 Gerrion Smeins Blauwestad 59 5
41 Albert Hofstra Nieuwe Pekela 58 3
42 Theo Hein Erica 58 1
43 Harm Jan Pleiter Westerwolde 58 5
44 Nick Strating Klazienaveen 58 5
45 Ricardo van der Werf Assen 58 4
46 Rolf Bies Wildervank 57 4
47 Geert Boekholt Buinerveen 57 4
48 Edwin Guit Veenoord 57 2
49 Marc van der Aa Stadskanaal 57 4
50 Johan Wijnholds Valthermond 57 2
51 Robin Bakker Ter Apel 56 4
52 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 56 3
53 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 56 4
54 Hans Mulder Gieterveen 56 0
55 Harm Bolk Tweede Exloërmond 55 2
56 Harm Deuring Buinen 55 4
57 Albert Wardenburg Valthermond 55 4
58 Kevin Smits Stadskanaal 54 3
59 Nick Super Musselkanaal 54 2
60 Rick Veldman Musselkanaal 54 0
61 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 53 4
62 Arno Sieders Stadskanaal 53 6
63 Ineke Swarts Stadskanaal 52 4
64 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 51 4
65 Bernd van Bolhuis Groningen 51 4
66 Ruben Kremers Tweede Exloërmond 50 0
67 Lex Rubingh Gieten 47 0
68 Roy Feiken Musselkanaal 45 0
69 Jarno Ruiters Stadskanaal 42 0
70 Harm Panneman Nieuwe Pekela 41 3
71 Jan Jansen Hoogkerk 40 0
72 Jurjen Zwinderman Gieterveen 38 0
73 Henk Stevens Nieuwe Pekela 36 0
74 Gert Bontjer Sellingen 34 0
75 Roald Lahuis Emmen 33 0
76 Beau Fuhler Valthermond 33 0

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Competitie-indeling: Zondag 4e klasse D

Overzicht van de competitie-indeling van de zondag 4e klasse D.