Standen zaterdagvoetbal

Overzicht van de standen van het zaterdagvoetbal.

Stand zaterdag 2e klasse L

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Velocitas 1897244959-40 (Kampioen)
2Marum244457-42 (Nacompetitie)
3Achilles 1894244360-38 (Nacompetitie)
4VEV '67244256-37 (Nacompetitie)
5Drenthina244039-34
6Kollum243854-48
7SV Bedum243349-42
8LTC243249-46
9Zuidhorn243246-47 (Nacompetitie)
10Be Quick Dokkum243146-46 (Nacompetitie)
11SV Oosterwolde242945-50 (Nacompetitie)
12Veendam 1894241319-52 (Degradatie)
13Be Quick 188724924-81 (Degradatie)

Stand zaterdag 3e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1
ZZVV266593-29 (Kampioen)
2Hoogeveen265263-26 (Nacompetitie)
3FC Klazienaveen265053-34 (Nacompetitie)
4FC Zuidlaren264970-36
5De Weide264547-40
6Vitesse '63263756-55 (Nacompetitie)
7DKB263449-47
8WVV263345-53
9SJS263052-59 (Nacompetitie)
10Borger263044-61 (Nacompetitie)
11HSC262736-77 (Nacompetitie)
12CSVC262434-63 (Degradatie)
13Veenhuizen262332-64 (Degradatie)
14Hollandscheveld261947-77 (Degradatie)

Stand zaterdag 4e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1RWF245460-19 (Kampioen)
2Onstwedder Boys245269-33 (Nacompetitie)
3FC Assen244753-28 (Nacompetitie)
4SV Haulerwijk244148-31 (Nacompetitie)
5Wildervank243957-44
6Fit Boys243340-38
7Waskemeer243252-48
8SVBO242734-44
9SV Mussel242738-54
10SCN242738-58
11Glimmen242631-51 (Nacompetitie)
12NWVV241936-88 (Nacompetitie)
13BSVV241337-57 (Degradatie)

Stand zaterdag 5e klasse F

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1SC Scheemda225596-22 (Kampioen)
2SETA2254108-30 (Nacompetitie)
3VVS Oostwold224470-31 (Nacompetitie)
4Damacota224176-42
5Meeden224070-46
6BATO223867-54 (Nacompetitie)
7Meedhuizen223462-34
8ZNC222649-51
9Westerlee221936-64
10Wagenborger Boys221534-74
11Muntendam22723-134
12Oldambtster Boys22236-145

Stand zaterdag 5e klasse G

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Steenwijker Boys225869-30 (Kampioen)
2VV Steenwijk224969-29 (Nacompetitie)
3Bargeres223956-39 (Nacompetitie)
4Tiendeveen223640-35 (Nacompetitie)
5SC Angelslo223442-37
6CEC223356-38
7VCG222842-43
8VVAK222843-49
9Nieuw-Balinge222535-53
10SVBS '77222333-46
11NKVV221334-62
12Zuidwolde221219-77

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Sellingen wint Algarve Cup

Sellingen is zaterdag de winnaar geworden van de Algarve Cup.

Programma 4e klasse D zondag 26 september

Overzicht van de competitiewedstrijden die zondag 26 september op het programma staan.

Programma zaterdagvoetbal 13 november

Overzicht van de competitiewedstrijden die zaterdag 13 november op het programma staan.