Overzicht van de competitiewedstrijden die zondag 21 mei op het programma staan.

ZONDAGVOETBAL
1e klasse E
ThuisUitTijd
Rolder BoysGomos14:00 uur
RodenWVV14:00 uur
GVAV-RapiditasTVC '2814:00 uur
DalfsenGermanicus14:00 uur
JubbegaNEO14:00 uur
VV EmmenSVBO14:00 uur
2e klasse K
ThuisUitTijd
MusselkanaalValthermond14:00 uur
StadskanaalHOVC14:00 uur
ForwardNoordster14:00 uur
SC StadsparkHelpman14:00 uur
WKE '16Annen14:00 uur
PeizeASVB14:00 uur
3e klasse C
ThuisUitTijd
PJCGieten14:00 uur
MuntendamZNC14:00 uur
EngelbertActief14:00 uur
WesterwoldeSVZ14:00 uur
FC LewenborgMOVV14:00 uur
LEOGroninger Boys14:00 uur
3e klasse D
ThuisUitTijd
SleenSweel14:00 uur
SVV '04Schoonebeek14:00 uur
RaptimWeerdinge14:00 uur
FC Ter Apel '96SC Erica14:00 uur
TwedoGasselternijveen14:00 uur
TitanNieuw Buinen14:00 uur
4e klasse C
ThuisUitTijd
GieterveenBareveld14:00 uur
WeddeHeiligerlee14:00 uur
SiddeburgenBellingwolde14:00 uur
SPWVeelerveen14:00 uur
4e klasse D
ThuisUitTijd
KSCBuinen14:00 uur
WijsterBuinerveen14:00 uur
DVC '59Smilde '9414:00 uur
ProtosDSC '6514:00 uur
Zwartemeerse BoysEext14:00 uur
5e klasse C
ThuisUitTijd
AlteveerYde de Punt14:00 uur
Groen GeelFVV14:00 uur
WEOKloosterburen14:00 uur
FarmsumDrieborg14:00 uur
5e klasse D
ThuisUitTijd
GKCJVV14:00 uur
De Treffer '16VIOS14:00 uur
Witteveense Boys '87SV Hoogersmilde14:00 uur
Weiteveense BoysPekelder Boys14:00 uur
SVBCSC Roswinkel14:00 uur

Stand zondag 1e klasse E

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1TVC '28245152-22 (Kampioen)
2NEO244960-22 (Nacompetitie)
3WVV244444-27 (Nacompetitie)
4GVAV-Rapiditas223539-29 (Nacompetitie)
5VV Emmen243338-40
6Jubbega243334-40
7SVBO243240-46
8Dalfsen242943-52
9GRC Groningen242936-48
10Roden242636-45 (Nacompetitie)
11Rolder Boys242630-43 (Nacompetitie)
12Gomos242632-46 (Degradatie)
13Germanicus241932-54 (Degradatie)

Stand zondag 2e klasse K

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1WKE '16245453-26 (Kampioen)
2Valthermond245351-14 (Nacompetitie)
3Helpman243946-35 (Nacompetitie)
4Sellingen243850-38 (Nacompetitie)
5Forward243841-29
6Annen243843-35
7Stadskanaal243540-40
8SC Stadspark243136-40
9Musselkanaal242943-49 (Nacompetitie)
10HOVC242537-50 (Nacompetitie)
11ASVB242426-50 (Nacompetitie)
12Peize242336-53 (Degradatie)
13Noordster241116-59 (Degradatie)

Stand zondag 3e klasse C

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1FC Lewenborg226191-25 (Kampioen)
2Muntendam224363-45 (Nacompetitie)
3SVZ223647-37 (Nacompetitie)
4Actief223361-46
5Groninger Boys223247-44 (Nacompetitie)
6Gieten223146-46
7Engelbert223143-45
8Westerwolde222843-52
9MOVV222856-66 (Nacompetitie)
10ZNC222330-53 (Nacompetitie)
11LEO221727-60 (Degradatie)
12PJC221733-68 (Degradatie)

Stand zondag 3e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Twedo224556-29 (Kampioen)
2SC Erica224547-22 (Nacompetitie)
3VV Sweel224537-16 (Nacompetitie)
4SVV '04223639-33 (Nacompetitie)
5Titan223239-33
6VV Sleen223040-41
7Schoonebeek222930-28
8Raptim222837-32
9FC Ter Apel '96222442-54 (Nacompetitie)
10Weerdinge222027-51 (Nacompetitie)
11Nieuw Buinen221822-40 (Degradatie)
12Gasselternijveen221528-65 (Degradatie)

Stand zondag 4e klasse C

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Veelerveen184050-21 (Kampioen)
2THOS183634-21 (Nacompetitie)
3BNC183253-41 (Nacompetitie)
4Siddeburen183145-26 (Nacompetitie)
5Bareveld183034-18
6Gieterveen182431-38
7SPW182327-31
8Heiligerlee182030-35
9Bellingwolde181320-46 (Nacompetitie)
10Wedde18413-60 (Nacompetitie)

Stand zondag 4e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1EHS '85205082-19 (Kampioen)
2Zwartemeerse Boys204342-20 (Nacompetitie)
3Buinen204354-37 (Nacompetitie)
4Smilde '94204059-38 (Nacompetitie)
5Protos203542-35
6KSC203139-47
7Wijster202940-31
8Eext201436-32
9DSC '65201330-52 (Nacompetitie)
10DVC '59201131-68 (Nacompetitie)
11Buinerveen20932-78 (Degradatie)

Stand zondag 5e klasse C

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Drieborg184956-15 (Kampioen)
2FVV184362-23 (Nacompetitie)
3Groen Geel183458-32 (Nacompetitie)
4Kloosterburen183139-39 (Nacompetitie)
5WEO182944-31
6DWZ182241-43
7Farmsum182037-39
8Yde de Punt181633-55
9Woltersum181128-69
10Alteveer18416-68

Stand zondag 5e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Weiteveense Boys205171-26 (Kampioen)
2SVBC203769-29 (Nacompetitie)
3JVV203758-40 (Nacompetitie)
4HHCombi203546-30 (Nacompetitie)
5GKC202943-44
6SV Hoogersmilde202847-41
7VIOS202742-52
8Witteveense Boys '87202442-48
9SC Roswinkel202240-44
10Pekelder Boys201323-45
11De Treffer '1620430-112

 

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Uitslagen zaterdag 1 oktober

Uitslagen zaterdag 1 oktober SC Rouveen – Borger 1-0 NWVV – SVBO 2-7 Onstwedder Boys ...

Programma oefenwedstrijden dinsdag 5 september

Overzichten van de oefenwedstrijden die dinsdag op het programma staan.