Programma zondagvoetbal 25 september

Overzicht van de competitiewedstrijden die zondag 25 september op het programma staan.

ZONDAGVOETBAL  
1e klasse E
ThuisUitTijd
WVVEmmen14:00 uur
GomosDalfsen14:00 uur
NEORoden14:00 uur
TVC '28GRC Groningen14:00 uur
Rolder BoysJubbega14:00 uur
GermanicusGVAV-Rapiditas14:30uur
2e klasse K
ThuisUitTijd
NoordsterWKE '1614:00 uur
HelpmanAnnen14:00 uur
PeizeMusselkanaal14:00 uur
ValthermondSellingen14:00 uur
ASVBStadskanaal14:00 uur
HOVCStadspark14:00 uur
3e klasse C
ThuisUitTijd
GietenMuntendam14:00 uur
WesterwoldeLEO (Loon)14:00 uur
MOVVEngelbert14:00 uur
ActiefZNC14:00 uur
SVZPJC14:00 uur
Groninger BoysFC Lewenborg14:00 uur
3e klasse D
ThuisUitTijd
VV SweelFC Ter Apel '9619:30 uur (zaterdagavond)
SchoonebeekTitan14:00 uur
SC EricaTwedo14:00 uur
Nieuw BuinenRaptim14:00 uur
VV SleenSVV '0414:00 uur
WeerdingeGasselternijveen14:00 uur
4e klasse C
ThuisUitTijd
GieterveenTHOS14:00 uur
BareveldSPW14:00 uur
VeelerveenWedde14:00 uur
BellingwoldeHeiligerlee14:00 uur
BNCSiddeburen14:00 uur
4e klasse D
ThuisUitTijd
BuinenDVC '5914:00 uur
EextDSC '6514:00 uur
EHS '85Protos14:00 uur
WijsterKSC14:00 uur
Smilde '94Zwartemeerse Boys14:00 uur
5e klasse C
ThuisUitTijd
DrieborgAlteveer14:00 uur
Yde de PuntOldambtster Boys14:00 uur
WoltersumDWZ14:00 uur
FVVWEO14:00 uur
Groen GeelFarmsum15:00 uur
5e klasse D
ThuisUitTijd
SC RoswinkelVIOS14:00 uur
HHCombiDe Treffer '1614:00 uur
JVVSVBC14:00 uur
Witteveense Boys '87Weiteveense Boys14:00 uur
Pekelder BoysGKC14:00 uur

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Voorbeschouwing inhaalronde zaterdagclubs

Voorbeschouwing op de wedstrijden die zaterdag gespeeld worden.

Programma bekerwedstrijden zaalvoetbal vrijdag 4 september

Overzicht van de bekerwedstrijden die gespeeld worden in het zaalvoetbal.

Programma oefenduels woensdag 11 september

Overzicht van de oefenwedstrijden die woensdag op het programma staan.