Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 9

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 9.

1 Bert Molema Stadskanaal 37 4
2 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 37 4
3 Jan Lubbers Buinen 36 3
4 Bert ten Hoff Musselkanaal 36 5
5 Ellen Dijkstra Sellingen 35 5
6 Tijs Wieringh Emmen 35 3
7 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 34 3
8 Erik de Jonge Eext 33 4
9 Thomas Klungel Vriescheloo 33 4
10 Daniel Lubben Musselkanaal 33 5
11 Bram Vazel Veendam 33 2
12 Gerwin Bontjer Sellingen 32 3
13 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 31 4
14 Peter Geleynse Emmen 31 4
15 Cas Groenewold Eerste Exloermond 31 3
16 Marcel Maat Emmen 31 2
17 Egbert Mulder Meeden 31 3
18 Jos Roossien Stadskanaal 31 3
19 Gerrion Smeins Blauwestad 31 3
20 Marc van der Aa Stadskanaal 31 3
21 Harry Busker Sellingen 30 3
22 Theo Hein Erica 30 4
23 Nick Jager Winschoten 30 3
24 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 30 3
25 Martijn Korthuis Emmen 30 3
26 Henk Stevens Nieuwe Pekela 30 3
27 Arjan van der Laan Valthermond 30 3
28 Jan van Klinken Emmen 30 2
29 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 29 3
30 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 29 2
31 Hans Mulder Gieterveen 29 4
32 Jan Scholten Veenoord 29 2
33 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 29 2
34 Michael Steinfelder Musselkanaal 29 4
35 Wim van Klinken Ter Apel 29 4
36 Rick Veldman Musselkanaal 29 1
37 Melvin Wiering Tweede Exloërmond 29 4
38 Johan Wijnholds Valthermond 29 3
39 Robin Bakker Ter Apel 28 1
40 Harm Bolk Tweede Exloërmond 28 0
41 Beau Fuhler Valthermond 28 4
42 Harm Guit Veenoord 28 4
43 Erik Joling Borger 28 1
44 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 28 3
45 Thijs Over Ter Apel 28 3
46 Nick Strating Klazienaveen 28 2
47 Daniel Thole Valthermond 28 1
48 Bernd van Bolhuis Groningen 28 3
49 Albert Wardenburg Valthermond 28 2
50 Rolf Bies Wildervank 27 4
51 Geert Boekholt Buinerveen 27 3
52 Rico Boerma Sellingen 27 3
53 Gert Bontjer Sellingen 27 4
54 Edwin Guit Veenoord 27 2
55 Jan Kruize Nieuw-Buinen 27 3
56 Martin Boven Winschoten 26 3
57 Roy Feiken Musselkanaal 26 1
58 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 26 3
59 Albert Hofstra Stadskanaal 26 3
60 Jan Jansen Hoogkerk 26 2
61 Arno Sieders Stadskanaal 26 3
62 Kevin Smits Stadskanaal 26 1
63 Ineke Swarts Stadskanaal 26 3
64 Royce Geerlings Stadskanaal 25 1
65 Bert Meijer Stadskanaal 25 3
66 Harm Jan Pleiter Westerwolde 25 2
67 Lex Rubingh Gieten 25 2
68 Ricardo van der Werf Assen 25 4
69 Harm Deuring Buinen 24 3
70 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 24 3
71 Jarno Ruiters Stadskanaal 24 0
72 Jurjen Zwinderman Gieterveen 23 4
73 Ruben Kremers Tweede Exloërmond 22 2
74 Roald Lahuis Emmen 22 2
75 Nick Super Musselkanaal 22 3
76 Harm Panneman Nieuwe Pekela 19 2

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Nationale overschrijvingen amateurvoetbal mogelijk tot en met 15 juni

Nationale overschrijvingen in het amateurvoetbal zijn nog mogelijk tot en met 15 juni.

SPW organiseert clinic voor jeugdvoetballers

SPW organiseert binnenkort een tweedaagse clinic voor jeugdvoetballers: op 24 en 25 april kunnen ...