Standen zondagvoetbal

Overzicht van de standen van het zondagvoetbal.

Stand zondag 1e klasse E

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1TVC '28245152-22 (Kampioen)
2NEO244960-22 (Nacompetitie)
3WVV244444-27 (Nacompetitie)
4GVAV-Rapiditas223539-29 (Nacompetitie)
5VV Emmen243338-40
6Jubbega243334-40
7SVBO243240-46
8Dalfsen242943-52
9GRC Groningen242936-48
10Roden242636-45 (Nacompetitie)
11Rolder Boys242630-43 (Nacompetitie)
12Gomos242632-46 (Degradatie)
13Germanicus241932-54 (Degradatie)

Stand zondag 2e klasse K

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1WKE '16245453-26 (Kampioen)
2Valthermond245351-14 (Nacompetitie)
3Helpman243946-35 (Nacompetitie)
4Sellingen243850-38 (Nacompetitie)
5Forward243841-29
6Annen243843-35
7Stadskanaal243540-40
8SC Stadspark243136-40
9Musselkanaal242943-49 (Nacompetitie)
10HOVC242537-50 (Nacompetitie)
11ASVB242426-50 (Nacompetitie)
12Peize242336-53 (Degradatie)
13Noordster241116-59 (Degradatie)

Stand zondag 3e klasse C

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1FC Lewenborg226191-25 (Kampioen)
2Muntendam224363-45 (Nacompetitie)
3SVZ223647-37 (Nacompetitie)
4Actief223361-46
5Groninger Boys223247-44 (Nacompetitie)
6Gieten223146-46
7Engelbert223143-45
8Westerwolde222843-52
9MOVV222856-66 (Nacompetitie)
10ZNC222330-53 (Nacompetitie)
11LEO221727-60 (Degradatie)
12PJC221733-68 (Degradatie)

Stand zondag 3e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Twedo224556-29 (Kampioen)
2SC Erica224547-22 (Nacompetitie)
3VV Sweel224537-16 (Nacompetitie)
4SVV '04223639-33 (Nacompetitie)
5Titan223239-33
6VV Sleen223040-41
7Schoonebeek222930-28
8Raptim222837-32
9FC Ter Apel '96222442-54 (Nacompetitie)
10Weerdinge222027-51 (Nacompetitie)
11Nieuw Buinen221822-40 (Degradatie)
12Gasselternijveen221528-65 (Degradatie)

Stand zondag 4e klasse C

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Veelerveen184050-21 (Kampioen)
2THOS183634-21 (Nacompetitie)
3BNC183253-41 (Nacompetitie)
4Siddeburen183145-26 (Nacompetitie)
5Bareveld183034-18
6Gieterveen182431-38
7SPW182327-31
8Heiligerlee182030-35
9Bellingwolde181320-46 (Nacompetitie)
10Wedde18413-60 (Nacompetitie)

Stand zondag 4e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1EHS '85205082-19 (Kampioen)
2Zwartemeerse Boys204342-20 (Nacompetitie)
3Buinen204354-37 (Nacompetitie)
4Smilde '94204059-38 (Nacompetitie)
5Protos203542-35
6KSC203139-47
7Wijster202940-31
8Eext201436-32
9DSC '65201330-52 (Nacompetitie)
10DVC '59201131-68 (Nacompetitie)
11Buinerveen20932-78 (Degradatie)

Stand zondag 5e klasse C

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Drieborg184956-15 (Kampioen)
2FVV184362-23 (Nacompetitie)
3Groen Geel183458-32 (Nacompetitie)
4Kloosterburen183139-39 (Nacompetitie)
5WEO182944-31
6DWZ182241-43
7Farmsum182037-39
8Yde de Punt181633-55
9Woltersum181128-69
10Alteveer18416-68

Stand zondag 5e klasse D

PlaatsClubWedstrijdenPuntenDoelsaldo
1Weiteveense Boys205171-26 (Kampioen)
2SVBC203769-29 (Nacompetitie)
3JVV203758-40 (Nacompetitie)
4HHCombi203546-30 (Nacompetitie)
5GKC202943-44
6SV Hoogersmilde202847-41
7VIOS202742-52
8Witteveense Boys '87202442-48
9SC Roswinkel202240-44
10Pekelder Boys201323-45
11De Treffer '1620430-112

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Voorbeschouwing speelronde 15 zondagclubs

Voorbeschouwing op de wedstrijden die zondag gespeeld worden.

Programma zondag 31 oktober

Overzicht van de competitiewedstrijden die zondag 31 oktober op het programma staan.