Tussenstand FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 21

Tussenstand van de FC Kanaalstreek Amateurtoto na speelronde 21

Wegens de meivakantie komende twee weken geen amateurtoto. De toto wordt hervat met de wedstrijden van 13 en 14 mei. Nog drie speelronden te gaan.

1 Jan Lubbers Buinen 83 6
2 Bert Molema Stadskanaal 80 6
3 Bram Vazel Veendam 79 4
4 Daniel Lubben Musselkanaal 77 5
5 Marcel Maat Emmen 76 6
6 Bert ten Hoff Musselkanaal 76 4
7 Gerwin Bontjer Sellingen 75 5
8 Rient Nieboer Nieuwe Pekela 75 4
9 Harm Guit Veenoord 74 5
10 Tjakko Piening Emmer-Compascuum 73 4
11 Jos Roossien Stadskanaal 73 4
12 Rico Boerma Sellingen 72 4
13 Ellen Dijkstra Sellingen 72 6
14 Harry Busker Sellingen 71 5
15 Gerrit de Vrieze Nieuw-Buinen 71 6
16 Tijs Wieringh Emmen 71 4
17 Nick Jager Winschoten 70 5
18 Jan Scholten Veenoord 69 4
19 Michael Steinfelder Musselkanaal 69 3
20 Peter Geleynse Emmen 68 3
21 Martijn Korthuis Emmen 68 6
22 Royce Geerlings Stadskanaal 67 4
23 Erik Joling Borger 67 6
24 Thijs Over Ter Apel 67 3
25 Martin Schreuder Nieuwe Pekela 67 6
26 Arjan van der Laan Valthermond 67 4
27 Wim van Klinken Ter Apel 67 4
28 Jan Hofstra Nieuwe Pekela 66 5
29 Jan van Klinken Emmen 66 4
30 Daniel Thole Valthermond 65 4
31 Martin Boven Winschoten 64 4
32 Cas Groenewold Eerste Exloërmond 64 4
33 Theo Hein Erica 64 6
34 Nick Katoen Nieuw-Weerdinge 64 5
35 Egbert Mulder Meeden 64 2
36 Melvin Wiering Tweede Exloërmond 64 4
37 Jan Kruize Nieuw-Buinen 63 3
38 Bert Meijer Stadskanaal 63 4
39 Erik de Jonge Eext 62 3
40 Harm Deuring Buinen 62 7
41 Albert Hofstra Nieuwe Pekela 62 4
42 Gerrion Smeins Blauwestad 62 3
43 Nick Strating Klazienaveen 62 4
44 Ricardo van der Werf Assen 62 4
45 Rolf Bies Wildervank 61 4
46 Geert Boekholt Buinerveen 61 4
47 Marc van der Aa Stadskanaal 61 4
48 Robin Bakker Ter Apel 60 4
49 Gerrie Groenhof Nieuwe Pekela 60 4
50 Edwin Guit Veenoord 60 3
51 Jan Harms Nieuw-Amsterdam 60 4
52 Thomas Klungel Vriescheloo 60 0
53 Harm Jan Pleiter Westerwolde 60 2
54 Harm Bolk Tweede Exloërmond 59 4
55 Hans Mulder Gieterveen 59 3
56 Nick Super Musselkanaal 59 5
57 Arno Sieders Stadskanaal 57 4
58 Kevin Smits Stadskanaal 57 3
59 Ineke Swarts Stadskanaal 57 5
60 Johan Wijnholds Valthermond 57 0
61 Marijn Goossens Nieuwe Pekela 56 3
62 Marko Mihalj Nieuw-Weerdinge 55 4
63 Albert Wardenburg Valthermond 55 0
64 Ruben Kremers Tweede Exloërmond 54 4
65 Bernd van Bolhuis Groningen 54 3
66 Rick Veldman Musselkanaal 54 0
67 Lex Rubingh Gieten 47 0
68 Harm Panneman Nieuwe Pekela 45 4
69 Roy Feiken Musselkanaal 45 0
70 Jarno Ruiters Stadskanaal 42 0
71 Jan Jansen Hoogkerk 40 0
72 Jurjen Zwinderman Gieterveen 38 0
73 Henk Stevens Nieuwe Pekela 36 0
74 Gert Bontjer Sellingen 34 0
75 Roald Lahuis Emmen 33 0
76 Beau Fuhler Valthermond 33 0

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Bekerloting: Eerste en tweede klasse zaterdag/zondagvoetbal

Een overzicht van de bekerloting voor de eerste en tweede klasse van het zaterdag ...

Valthermond – Forward gestaakt

Het duel tussen Valthermond en GSAVV Forward is zondag gestaakt wegens een ernstig blessuregeval.