Tussenstand EK Pool na Italië – Spanje: 1-1 (Italië wint na strafschoppen en is door naar de finale)

Tussenstand EK Pool na Italië – Spanje.

NaamWoonplaatsPunten
1. Egbert MulderMeeden305 (+50)
2. Adrie LameinWildervank 285 (+50)
3. Lars HemmesMussel283 (+50)
4. Ben StiekemaGroningen274 (+50)
5. Davy de SmitBergen op Zoom272
6. Harald KroesSellingen270 (+50)
7. Alexander JansenScheemda265 (+50)
8. Jan KruizeNieuw-Buinen261 (+50)
9. Mark HovingBorger261
10. Gosse FokkensBorger257 (+50)
11. Wilbert KanningaBorger254 (+50)
12. Rik BruintjesBorger253 (+50)
13. Redactie FC KanaalstreekRegio Kanaalstreek252 (+50)
14. Marc van der AaStadskanaal250
15. Luca de SmitBergen op Zoom247
16. Martin de SmitBergen op Zoom247
17. Tim RiemeijerBorger247
18. Timo de SmitBergen op Zoom247
19. Harm Jan PleiterWesterwolde244
20. Rick WiekensVeendam238
21. Erik LeusinkBuinen237 (+50)
22. Danny van der LooNeudersum236 (+50)
23. Dennis StaalGasselte236 (+50)
24. Gert BontjerSellingen236
25. Melvin OttensBorger236
26. Frea HuizingHellevoetsluis235 (+50)
27. Rixt KeizerBorger234 (+50)
28. Tonnie van de WaalBorger234
29. Dennis MiddeljansValthe232
30. Rina KenterBorger232
31. Jans VazelVeendam231
32. Vincent WeverBorger229
33. Erik BrussenBorger228
34. Bertha MeinemaBorger226
35. Hugo NoppersBorger225
36. Paul StiekemaStadskanaal224 (+50)
37. Rob FaessenBest224
38. JOMEBorger223
39. Jos RoossienStadskanaal223
40. Arno SiedersStadskanaal222
41. Robert NoppersBorger221
42. Erik JolingBorger217
43. Jan JansenGroningen216
44. Melvin WieringTweede Exloërmond 216
45. Jeroen PerdokBorger214
46. Frank BeenBorger213
47. Marjolein ReindsBorger213
48. Ronald de WeerdBorger212
49. Erik WeermanAnnen210
50. Henk MathijssenWildervank209
51. Albert KampsBorger208
52. Michael DummerNieuw-Weerdinge208
53. Richard VeldhuisVledderveen207
54. Wiljan VosBorger206
55. J&JBorger205
56. Luuk KenterBorger203
57. Erik OldengarmBorger202
58. Remco KeizerBorger202
59. Olf RiemeijerBorger200
60. Tim HatzmannStadskanaal200
61. Arno HuizingBuinen199
62. Harjo van der ValleBorger198
63. Roy van der ScheerValthe197
64. Edwin HaandrikmanBorger196
65. Arne JolingBorger195
66. Martin ReindersBorger195
67. Frank HebelsBorger192
68. Martin WebersKlijndijk192
69. Bert MeijerStadskanaal191
70. Erwin BeukemaBorger191
71. Daphne BeilschmidtBorger189
72. Dolf KruizeHellevoetsluis189
73. Evert Jan KalkMuntendam189
74. Klaas Willem SmeengeBorger189
75. Karin SantingBorger188
76. Kees SantingBorger188
77. Marcel PerdokBorger187
78. Emile BusscherBuinen183
79. Wessel KlijnstraStadskanaal183
80. Gerwin BontjerSellingen181
81. Erwin HindriksSellingen179
82. Jari LameinWildervank177
83. Ferdie OttensBorger172
84. David VeenDrouwenermond171
85. Mark MeinemaBorger169
86. Gijs KlompmakerBorger145
87. Lorenzo KapelStadskanaal143
88. Mariska KindsBorger139
89. KlaverjasjesBorger128

Tags:

  • Show Comments (0)

Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Benodigde velden zijn gemarkeerd met *

Reactie *

  • naam *

  • email *

  • website

You May Also Like

Toernooiwinst voor ZVV Borger en Slingerij

De traditionele zaaltoernooien van zaalvoetbalvereniging Borger hebben dezelfde winnaar als vorig jaar opgeleverd. Op ...

Loting tweede ronde noordelijke districtsbeker

Loting van de tweede ronde in de noordelijke districtsbeker.

SV Mussel kent zware avond in Bellingwolde

De derde en laatste oefenwedstrijd van SV Mussel was voor de roodhemden een harde ...